Iné dôležité informácie

Okamžité dodanie - Na nič nemusíš čakať, všetok tovar máme na sklade. Záleží nám na tom, aby si tvoju objednávku mala čo najskôr doma, preto ju okamžite vybavíme. Objednávky vybavujeme každý deň, aj počas víkendu.

Kvalitne a bezpečne - Po tvojej objednávke začína naša práca, aby si objednaný tovar dostala čo najrýchlejšie. Tovar je skontrolovaný a zabalený v nepriesvitnej plastovej obálke, ktorá sa nedá odlepiť a znova zalepiť, nikto do nej teda nemôže bez povšimnutia nahliadnuť. Ku každej objednávke dostaneš faktúru a návratku, ak by si tovar chcela vrátiť. Môžeš to tak do 14 dní od doručenia urobiť aj bez udania dôvodu. Peniaze ti vrátime na tvoj účet do 15 dní po doručení tovaru späť k nám.

Doprava - doprava k zákaznikovi je realizovaná spoločnosťou Direct Parcel Distribution SK s.r.o., zásielkou DPD CLASSIC . Zásielky posielame vždy na adresu, ktorú si zadala. Tovar zasielame do 24 hodín, k tomuto času je nutné pripočítať si dobu, ktorú na doručenie potrebuje kuriér spoločnosti DPD a tá je 1 deň. Po odoslaní tvojej objednávky, ti pošleme potvrdzujúci mail, v prípade, že ti tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktuj nás. Pomocou čísla zásielky, ju nájdeme a problém vyriešime.V prípade, že si chceš objednať aj z inej krajiny, ako Slovensko, kontaktuj nás prosím.

Na každom zákazníkovi nám záleží. Veríme, že ak sa staneš našou zákazníčkou, nebudeš ľutovať. Len kvalitný tovar a náš kvalitný servis spolu s módnym vkusom, môže byť zárukou tvojej spokojnosti.

 

Prihlásenie