Metódy platby

1. DOBIERKA: Objednaný tovar zasielame spoločnosťou Direct Parcel Distribution SK s.r.o.  na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu pri preberaní dobierky od kuriéra spoločnosti Direct Parcel Distribution SK s.r.o. prepravné (vrátane balného) pre každú samostatnú objednávku pri platbe na dobierku je 4,86€. Táto suma zostáva vždy rovnaká aj pri objednávke viacerých kusov tovaru.

2. PLATBA VOPRED NA ÚČET: Platbu je možné vykonať aj vopred, prevodom na účet. Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri dokončovaní objednávky zaškrtnúť kolonku platba vopred na účet. Tiež možete do poznámky napísať: Platba vopred na účet, následne vás budeme kontaktovať a zašleme Vám všetky potrebné údaje k platbe. Po úhrade bude tovar hneď zaslaný na zadanú adresu ako doporučená zásielka alebo balík.

- Cena prepravného (vrátane balného) pri platbe na účet je 4,86 € pre zásielku spoločnoti Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

- Číslo účtu (Iban) SK4209000000005110254418

Náš účet je vedený v Slovenskej sporiteľni.

- Prepravné je uvedené vrátane balného. - Pri platbe na účet musí byť platba uskutočnená do troch pracovných dní, inak sa zmluva automaticky ruší.

Prihlásenie